o zawodzie architekta i pokrewnych

Na blogu prowadzonym przez Roberta Koniecznego, znanego polskiego architekta, pojawił się niedawno wpis „w cenie niemyślenie”. Architekt opowiada o zawodzie architekta, a dokładnie o tym, jak ten zawód jest postrzegany i traktowany w Polsce. Po przeczytaniu wpisu, Pracownia Nowoczesności  w pełni podpisuje się pod jego treścią i przyznaje, że wypowiedź Pana Roberta można ustosunkować także do zawodu architekta krajobrazu czy architekta wnętrz. Wszystkie bowiem z tych zawodów są wykonywane w taki sam bądź bardzo podobny sposób, i niejednokrotnie projektanci napotykają na podobne zdarzenia jak opisane w poście.

Outdoor Design Idea Źródło: Art & Landscape Design

Pracownia Nowoczesności zachęca do przeczytania wpisu bezpośrednio na blogu Pana Roberta Koniecznego tutaj i podzielenia się na łamach Naszego bloga swoimi spostrzeżeniami i sugestiami co do zawodów architektonicznych.

Jednocześnie przestrzegamy potencjalnych inwestorów przed ofertami projektowymi „za grosze”, gdyż jeżeli projekt ma być dobry, spełniać wszystkie oczekiwania oraz być wolny od wad nie będzie on darmowy. Zawody architektoniczne są tak samo ważne jak każdy inny zawód. W innym przypadku po prostu nie istniałyby na świecie.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *