folwark Skarbimierzyce nowoczesna nuta w historii

Czy Folwark Skarbimierz jest Wam znany? 

Tak? 
To świetnie! 
Musicie przyznać, że to cudowne, wyjątkowe miejsce 🙂

Nie?
Musi się to zmienić! Niemożliwe, że jeszcze Cię tam nie było!
Na łamach bloga Pracowni Nowoczesności postanowiliśmy w niewielkim stopniu przedstawić uroki Folwarku w Skarbiemierzycach, aby pokazać w jak nowoczesny sposób można odtworzyć historyczne założenie i wprowadzić dodatkowe funkcje, które w obecnych czasach pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków.
Skarbiemierzyce znajdują się blisko Szczecina i sąsiadują z Mierzynem. Folwark ten, jest zespołem rezydencjonalno-parkowo-folwarcznym. Budynki zostały odrestaurowane, a cały teren stopniowo jest rozbudowywany. Poza samą funkcją folwarku, gdzie możemy spotkać wspaniałe i towarzyskie zwierzaki, mieści się tu także hotel, stadnina koni, kawiarenka z patio, miejsca na ogniska, duży plac zabaw dla dzieci, staw i wiele innych niezapomnianych miejsc i aranżacji.

Wypoczynek we folwarku znajdzie zarówno cała rodzina, klienci biznesowi jak również osoby indywidualne.   Osobiście lubię przyjeżdżać do folwarku kiedy jest ciepło, usiąść przy stoliku na świeżym powietrzu, przeczytać książkę lub popracować w tak inspirującym otoczeniu.  Ponadto towarzystwo można znaleźć wśród zwierzaków, które wysłuchają (np. osiołek, owieczki), uśmiechną się szczerymi uśmiechami (np. nutrie, lamy), przytulą do nogi (kot Marian) lub dadzą pogłaskać (konie i kucyki).

Wizyty w tym miejscu się nie zapomina.
Zachęcamy do zapoznania się ofertą folwarku na stronie internetowej tutaj: Folwark Skarbimierz i zaplanowania przyjazdu w nadchodzącym roku. Liczę, że się tam spotkamy 🙂

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *