targi Bud-Gryf 2012

W Szczecińskich Międzynarodowych halach targowych – MTS odbywają się obecnie targi Bud – Gryf i Energia. Jeszcze przez dwa dni (17-18 marca) można odwiedzić targi i zapoznać się z obszernym asortymentem materiałów budowlanych, zapoznać się z gotowymi projektami domów czy elementów wyposażenia terenów zewnętrznych. 

Pracownia ARANŻACJA już dziś zapoznała się z ofertą targową i może zaliczyć czas wykorzystany na targach za udany. W związku z tym, poleca także wszystkim zainteresowanym, bo warto być na nich w tym roku. 

Pod względem zagospodarowania terenów zewnętrznych, pracownia szczególnie poleca oferty firm związanych z ogrodzeniami i ich automatyką, altanami do ogrodu, nawierzchniami betonowymi, czy innowacyjną automatyką związaną z całym gospodarowaniem elementami elektrycznymi w domu i ogrodzie. Na uwagę zasługują także wszystkie firmy zajmujące się elementami drewnianymi i drewnopodobnymi, kominkami i biokominkami (w obu przypadkach możliwymi do realizacji także w terenach zewnętrznych). Ponadto można także zapoznać się z asortymentem stolarki okiennej, ofertą drzwi i bram garażowych, ogrodów zimowych, schodów wewnętrznych, centralnego ogrzewania czy odkurzaczy centralnych. Warto także zwrócić uwagę na kamienie i granity stosowane do wnętrz i na elewacje budynków. W przypadku elewacji, można także zapoznać się z nowościami rynkowymi na temat izolacji ścian oraz z bogatą gamą rozwiązań materiałowych.

Z ciekawostek, warto zwrócić uwagę na techniki drukarskie, a mianowicie wydruk 3d (fascynujące rozwiązania i możliwości) oraz nadruki na szkle, plexi czy wielu innych materiałach.

Wszystkie powyżej wymienione branże to tylko część z pełnej oferty targów. W celu zapoznania się z pełną gamą wystawców warto ocenić je indywidualnie.

Może zainteresuje cię jeszcze to:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *